Pomoc Nasz FanPage  Użytkownicy  Szukaj  Portal
 Portal  Szukaj  Użytkownicy Nasz FanPage Nasz FanPage
Witaj!  Rejestracja  Logowanie

Video Tutoriale, trening Rocket League z Kronovim i Team Rocket

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Team Rocket (top 3 Europa) oraz gracz Kronovi (#1 Ameryka Północna ) postanowili nakręcić serię video poradników. Polecam wszystkim, nie tylko początkującym 

Epizod 1 - podstawy Rocket League - ogólnie o grze

Epizod 2 - Ustawienia Kamery - na RakietowaLiga.pl znajdziecie ustawienia kamery w Rocket League

Epizod 3 - Gra w Powietrzu - Aeriale

Epizod 4 - obrona bramki

Odpowiedz
Nie wiem jak oni to robią. Doszedłem prawie do Veterana, a w dalszym ciągu nie jestem w stanie skończyć aeriali na pro powyżej 5/10. Na ostatnim lvl z trudem wbijam jedną bramkę na 10 prób. Masakra, goście chyba musieli ostro ćwiczyć
 Odpowiedz
Większość z nich grała w pierwszą wersję gry - Super Sonic Acrobatic Rocket Powered Battle Cars. Gra się trochę różniła, jednak podstawowa mechanika gry została chyba zachowana.
Łap video z pierwszej wersji Rocket LEague

Na uwagę zasługują nieregularne areny, które w Rocket League są dopiero przed nami Smile

Odpowiedz
Panie Adminie, chyba pora edytować wątek Big Grin od czasu utworzenia wyszły dwa kolejne tutoriale od Team Rocket, myślę że powinny się znaleźć zaraz pod pierwszymi czterema, z pewnością ktoś skorzysta Wink

Osobiście uwielbiam Team Rocket i ich tutoriale za świetne poczucie humoru, nie dość że można się czegoś nauczyć, to jeszcze można się nieźle uśmiać oglądając je.
[Obrazek: podlywiesniak.png]
 Odpowiedz
@podlywiedniak Dzięki, dorzucam do listy

Odpowiedz
Dzieki napewno sie przyda :)

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości