Pomoc Nasz FanPage  Użytkownicy  Szukaj  Portal
 Portal  Szukaj  Użytkownicy Nasz FanPage Nasz FanPage
Witaj!  Rejestracja  Logowanie

Stream Podłego


Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 
#1
Siema, cześć i czołem! 

Podły z tej strony. Dopiero skończyłem streamować i postanowiłem napisać ten post. Nie ma co, wyczucie czasu 10/10 (podobnie jak z moimi aerialami). Ale jako że ostatnio mam trochę czasu na pochwalenie się światu moim nietuzinkowym talentem, postanowiłem stworzyć ten wątek, na pewno w najbliższym czasie mnie znajdziecie na Twitchu. A więc bez zbędnego gadania:

Link do kanału: 

Myyyk!

Opis kanału:

Być może dla niektórych z was będzie to zaskakujące, na pewno znajdą się niedowiarki, parę kopar opadnie, ale na moim kanale zobaczycie jak gram w Rocket League. Będzie dużo meczy nierankingowych, ze względu na to, że na meczach rankingowych jest zbyt duża spina zawodników, co odbiera przyjemność z gry (czyt. nie gram rankedów, bo się boję, że mój ranking spadnie i nie będę się mógł chwalić przed kolegami). Poza samymi meczami będę też prezentował swoje metody treningów, dzięki którym doszedłem do swojego obecnego, zbliżonego do bóstwa Rocket League poziomu. Czyli po krótce, w treningach pokażę wam jak spektakularnie i skutecznie strzelać w bramki, a w meczach pokażę jak mijać się z piłką, irytować kolegów z drużyny i ogólnie przegrywać z różnicą bramek równą 5 lub wyżej. 

Jako że jestem na PS4, to mojej pięknej twarzy nie zobaczycie, nie mam PS Camera. Mikrofonu też nie używam, więc trochę lipa będzie pod względem komunikacji z widzami. Ale jeśli kanał zacznie cieszyć się jakąś tam popularnością, to podłączę mikro, dla zainteresowanych postaram się dokładnie omówić co robię na boisku i dlaczego, jak trenuję i dlaczego itp. Być może nawet jakaś sesja treningowa dla początkujących. Ale to w przyszłości, na razie wypatrujcie mnie na Twitchu i jak się zjawię to oglądajcie i podziwiajcie! 

Dziena chłopy
[Obrazek: podlywiesniak.png]
 Odpowiedz
#2
Polecam tego użytkownika, uczy się pod okiem mistrza, więc umiejętności gwarantowane.
[Obrazek: Oskar191100.png]
 Odpowiedz
#3
Potwierdzam słowa Oskara!!!
 Odpowiedz
#4
Również polecam stream Podłego. Dobra muza i atmosfera na kanale.
 Odpowiedz
 
 
Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości