Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam konsolowców -APEL
Witam wszystkich konsolowców zwłaszcza tych z ps4 przywitał bym również tych konsolowców x boxa jednak jak wiemy nie mogą oni w tym momencie grać w Rocket League(jak mi przykro).  

Mój mały apel: nie pozwólcie tej grze umrzeć jest to jedyna z niewielu w gier, która może stać się esportem pełną gębą
. Jej niewatpliwą zaletą jest cross platformowość oraz fakt iż różnice w kontrolerach nie mają najmniejszego znaczenia podczas rozgrywki. Nie ma tutaj możliwości aby ktoś grający na klawiaturze i myszce miał czas nad nami przewagę jak np. W BF4

W planach twórców jest x-box one, a może i nawet PS3 !!! W planach są asymetryczne mapy oraz kreator map dla graczy. Słyszałem o automatycznych turniejach, więc będzie się działo.

Oby ta rakieta odpaliła z wejściem pierwszego sezonu.
Odpowiedz
Rakieta już odpaliła. Mamy wysyp turnieji i fan-site. Ostatnio Rocket League było przez chwilę na 3 miejscu na Twitchu. Biorąc pod uwagę fakt niszowosci tej gry, można śmiało stwierdzić iż obserwujemy Rocketo-manię. Mam nadzieję, że to dopiero początek Smile
[Obrazek: 76561198122031986.png]
Odpowiedz
Właśnie xbox poszedł do Żyda dla tej gry. Ps4 już zamówione, niedługo będę śmigał moją rakietą.
Odpowiedz
Czy istnieje jakaś Polska społeczność na PS4 dla tej gry żeby można było pograć sobie z rodakami ?
[Obrazek: pomaupl.png]
Odpowiedz
(11-19-2015, 20:31)Pomau napisał(a): Czy istnieje jakaś Polska społeczność na PS4 dla tej gry żeby można było pograć sobie z rodakami ?

Na PS4 masz społeczność: "rakietowaliga.pl"   Tongue
Odpowiedz
Smile supcio!
http://signature.rocketleaguestats.com/n...935204.png
Otwarty na propozycje handlowe! Szczególnie dużo daję za Dominusa GT.
Odpowiedz
Wciąż istnieje ta społeczność ba ps4.?
Odpowiedz
Konsolowcy siedzą twardo głównie na społecznościach i FB. Część z nich tu jednak ciągle zagląda Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości