Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Końcówka sezonu I, kilka słów o sezonie II
Święta i lenistwo rozciągnęły nam okrutnie ostatnie dwie kolejki pierwszego sezonu Rakietowej Ligi. Do piątku, do północy czekamy na rozegranie pozostałych spotkań. W sobotę/niedzielę zrobimy podsumowanie pierwszego sezonu, "dekoracje" zwycięzców, a także może jakiś stream z meczu w którym odpowiem na wszystkie wasze pytania dotyczące "Sezonu 2 - Rakietowej Ligi".

A propos "Sezonu 2". Zgłosiło się 19 drużyn. Rejestracja pozostanie otwarta na pewno do przyszłego czwartku 07.04. W weekend 9-10.04 w zależności od ilości zgłoszonych drużyn dokonamy podziału na dywizje (2 lub 3). Najlepszą formą i najuczciwszą byłby 1-2 dniowy turniej kwalifikacyjny(każdy z każdym BO3). Może to być jednak trudne do zrealizowania z perspektywy organizacyjnej (zebranie wszystkich drużyn w jednym czasie), dlatego zostawiamy furtkę przyporządkowania drużyn na podstawie średniego ratingu podstawowej trójki.
W drugim sezonie streamy z komentarzem zagoszczą na stałe w harmonogramie (3 ekipy).

Przypominamy ,że Rakietowa Liga jest naszą rodzimą inicjatywą, dlatego nie zgłaszamy drużyn mieszanych. Większość graczy się zna. Weryfikacja więc będzie zbędna, a nie chcę zostać zasypany na starcie ligi wiadomościami: "Oni mają Niemca w składzie." Proszę więc o wyrozumiałość na tym polu.

Przypominam również (jak zwykle), że Liga jest tworzona przez graczy i wszelkie dyskusyjne przepisy mogą zostać rozstrzygnięte na drodze głosowania (głosy kapitanów zgłoszonych drużyn). Wszelkie propozycje dotyczące kształtu ligi, regulaminu możecie przedkładać na forum
[Obrazek: 76561198122031986.png]
Odpowiedz
Mam takie pytanie, teraz są te dywizje, jest planowany trzeci sezon? w sensie spadki, awanse?
Np. mój zespół będzie miał na 90% ostatnie miejsce, więc spadniemy do 2 dywizji? Czy jak to wygląda? Smile
Odpowiedz
Cześć, na chwilę obecną zastanawiam się na formą sezonu 3. Będą albo spadki/awanse albo zmiana system liga na grupa/playoff
[Obrazek: 76561198122031986.png]
Odpowiedz
(05-11-2016, 14:11)mythbuster napisał(a): Mam takie pytanie, teraz są te dywizje, jest planowany trzeci sezon? w sensie spadki, awanse?
Np. mój zespół będzie miał na 90% ostatnie miejsce, więc spadniemy do 2 dywizji? Czy jak to wygląda? Smile

Mogliśmy się Wam podlozyc, mogłeś mówić Big Grin
Polish Masters
[Obrazek: Oskar191100.png]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości