Pomoc Nasz FanPage  Użytkownicy  Szukaj  Portal
 Portal  Szukaj  Użytkownicy Nasz FanPage Nasz FanPage
Witaj!  Rejestracja  Logowanie

Hitbox Tritona i Proteusa, zmiana w statystykach HotShota i X-Devila

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mamy w końcu staty nowych samochodów. Użytkownik: Voltasalt z Reddit naprawił swój dekryptor i odczytał na nowo dokładne dane hitboxów(wymiary ) samochodów z plików Rocket League.

Co ciekawe, Proteus i Triton z nowego dodatku mają podobne wymiary do Octane-a. Zmieniono też dane HotShota, który jest teraz szerszy, dłuższy i do tego lepiej zawraca.

Nowy X-Devil ma HitBox Dominusa i zawraca jak marzenie (pisałem o tym w poprzednim wpisie)

[Obrazek: 14690942_693095050847742_727809963487046...4b83940848]

Reszta hitbox z małymi zmianami dostępna w pliku (Updated and maintained by /u/Varixai since v1.11):
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1...=318204591

PS:Chyba w końcu skuszę się na zakup aut z AquaDome. Choć są paskudne to być może któryś z tej dwójki zawraca lepiej niż Octane.

Odpowiedz
Jeśli mam być szczery to te wszytkie liczby, pomiary, itp. zupełnie mnie nie interesują... Kupuję tylko te autka, które mi się podobają. Zazwyczaj jak już w ogóle odpalę RL to grywam tym autkiem, które mi akurat na dany dzień odpowiada. Wiadomo, każdym gra się inaczej, ale hitbox jest ten sam, zmienia się jego rozłożenie. Fakt, skrętność ma znaczenie, ale po kilku meczach idzie się przyzwyczaić. W każdym razie, podobny do Octane hitbox zupełnie mnie nie przekonuje do zakupu tych okropności z AquaDome. Fajnie jakby dodali nowe auta w stylu Takumi, albo nowego Brakeout-a, takie sportowe cuda byłyby super!
[Obrazek: 76561198146243096.png]
 Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości